İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, İlçemiz Nusaybin’i Ziyaret Etti.
 
İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak amacıyla, ilçemiz Nusaybin’i ziyaret etti. Beraberindeki Mardin Milletvekillerimiz Orhan MİROĞLU, Ceyda BÖLÜNMEZ ÇANKIRI, AK Parti MKYK üyesi Zeynep ALKIŞ, Mardin Valimiz Sn. Mustafa YAMAN ile birlikte Nusaybin’e gelen Bakanımız Sayın SOYLU, İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekili Sn. Ergün BAYSAL, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri ile sivil toplum temsilcileri tarafından karşılandı. Şehri-Med Konferans Salonu’nda Muhtarlar, STK temsilcileri, kanaat önderleri ve vatandaşlarla bir araya gelen İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, Nusaybin’in ve bölgenin önemli bir konuma sahip olduğunu belirtti.
Kamu Kurum ve Kuruluşların daire amirleri, STK Temsilcileri, Kanaat önderleri ve vatandaşlarla yapılan toplantının ardından, İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret eden İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, telsizden polis memurlarına seslenerek görevlerinde başarılar diledi. İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaretinden sonra esnafları da dolaşan ve esnafın sorunlarını dinleyen İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU ve beraberindeki heyet, ilçedeki ziyaret ve incelemelerini tamamlayarak ilçeden ayrıldı.
 
 
____________________________________________________________________________________________________________________________